A tutaj wyzdrowiejesz…

Międzywodzie zaprasza do siebie tych, którzy marzą o dobrych zdrowiu.

wczasynadmorzem

Bądź zdrowa i piękna w Międzywodziu!

Ośrodek rehalibitacyjny „Relaks” rozciaga się tuż przy brzegu Bałtyku! A dokładnie… 150 m, czyli plaża jest tuż tuż. Nadmorski ośrodek rehabilitacyjny pomaga niepełnosprawnym. Źródła podają, że już 1000 osób skorzystało z tutejszego wypoczynku. Połączonego oczywiście z zabiegami pielęgnacyjnymi. W restauracji zjecie zdrowy obiad, a wieczorem przespacerujecie się po okolicznym Wolińskim Parku Narodowym. O Wolińskim Parku Narodowym piszemy w innym artykule, w skrócie powiemy, że charakteryzuje go piękna przyroda i specyficzne klifowe brzegi; a spotkać można tutaj nawet… żubra! Zatrzymując się w Międzywodziu, można też wyskoczyć pograć w golfa do Kolczewa, a także wybrać się na ryby.

A oto przykładowe zabiegi wykonywane w ośrodku rehabilitacyjnym w Międzywodziu:

Galwinizacja
Jonofreza
Prądy Nemeca

Co wyleczysz, korzystając z galwinizacji, jonofrezy i zabiegu Prądy Nemeca: Narwobóle, obrzęki pourazowe, zespoły bólowe, zaburzenia ukrwienia obwodowego, chorobę dyskową. Pewnie dla niektórych podane wyżej nazwy to często czarna magia (niektóre brzmią naprawdę tajemniczo). Ale nie taki diabeł straszny, jonofreza na przykład wprowadza do tkanek za pomocą pola elektrycznego (w postaci elektrolitu) jonów, które wyleczą cię z różnych chorób.

Naświetlanie lampą Solux – to również ciekawy zabieg, oparty na bazie promieni podczerwonych. Lampa Soluc leczy stany zapalne tkanek miękkich, rany, pomaga w przedawkowaniu promieni UV – a dobrze wiemy, jak długie wylegiwanie się na plaży, czy w solarium może nam zaszkodzić. Międzywodzie ma, jak widać, na to natychmiastowe antidotum.

Oczywiście bez zastrzyku gotówki nie masz się co pokazywać w tym pięknym nadmorskim ośrodku. A dla tych, którzy mają puste konta, cóż… radzimy po prostu oszczędnie korzystać ze słońca.

Written by

No Comments Yet.

Leave a Reply

Message